E-Posta Listemize Katılın

Ahşap sıcaklığı Arden serisi ile tüm yaşam alanlarına taşınıyor…

17.02.2015

Graniser Seramik, gelişmiş tasarım kabiliyeti ve üstün üretim teknolojisi ile farklı mekan ihtiyaçlarına doğru ürünler sunmaya devam ediyor.

Sürdürülebilir bir doğa için çalışan Graniser Seramik ahşap görünümlü seramik tasarımlarına bir yenisini daha ekledi. Dijital baskı teknolojisinin verdiği özgürlük ile ahşabın sıcaklığını yaşam alanlarına taşıyan Arden Serisi; ferah ve huzurlu atmosferi ile pozitif duygular uyandırıyor.

Bireysel yaşam alanlarından, geniş ortak kullanım alanlarına kadar birçok mekanda rahatlıkla uygulanabilen Arden Serisi; 45x90 ölçüsünde ve beş farklı renk seçeneği ile ayrıcalıklı mekanlar yaratmak için tercih sebebi oluyor.

Graniser Seramik Hakkında: 1997 yılında kurulan ve 2013 yılından itibaren % 100 yabancı sermaye ile yoluna devam eden Graniser, Akhisar/Manisa’da 275 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasıyla toplamda 17 milyon m2 üretim kapasitesine sahip, 1000’ e yakın çalışanı ile duvar ve yer karosu, sırlı granit, dekor, bordür üretmekte ve kurduğu satış noktaları ile dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerine hizmet vermekte olup 60’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Haber Atölyesi / 0216 545 01 03

Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: