E-Posta Listemize Katılın
Yeni Ürünler

Graniser Seramik yeni CEO’su FATİH KORHAN ile yoluna devam ediyor...

09.01.2017

2015 yılından bu yana Graniser Seramik’te Genel Müdür Yardımcısı – CFO olarak görev yapan Fatih Korhan, 1 Aralık itibarıyla firmada CEO pozisyonuna atandı.

Meslek hayatina Dogan Yayın Holding'de başlayan Fatih Korhan, sonrasında yönetim danışmanlığı ve denetim firması Deloitte'un İstanbul ve New York ofislerinde çalışmıştır. Sırasıyla Kroman Çelik, Kardemir ve Graniser Seramik firmalarında Genel Müdür Yardımcılığı-CFO görevlerini yürütmüştür.

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olan Korhan, Sabancı Üniversitesi Executive MBA ardından 2014 yılında üst düzey yönetici programı olan Harvard Business School GMP programını tamamlamıştır.

Graniser Seramik - 1997 yılında kurulan Graniser Seramik, seramik sektörünün genç bir kuruluşu olarak kısa bir zamanda hızlı bir büyüme kaydederek Türkiye'nin lider seramik karo üreticileri arasında yer almayı başarmış bulunmaktadır. Üretim faaliyetlerini Akhisar Manisa'da 275 dönüm üzerinde yer alan fabrikasında sürdüren Graniser Seramik, 22 milyon metrekare üretim kapasitesine sahip üretim tesisinde on fırını ve 19 üretim bandı ile faaliyet göstermektedir. Çeşitli ebat ve tasarımda yaklaşık 5.000 çeşit tek ve çift pişirim duvar karoları ile sırlı granit ve bordür üreten Graniser Seramik, dünyanın farklı ülkelerindeki müşterilerine üstün nitelikli ürünler sunmaktadır. 1000'i aşkın uzmanıyla trend yaratan ürünlere imza atan Graniser Seramik, üretiminin yüzde 60’nı ihracata yönelik gerçekleştirmekte ve İsrail, Kanada, ABD, Yunanistan, Almanya ve Kuzey Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 60'ı aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: